Le Veurdre - Oude watermolen met ruim woonhuis en stukje rivier op een perceel 1.7 hectare
U kunt het woonhuis binnen komen via de prachtige ronde deuren in de keuken of via de zit/eetkamer.De zitkamer heeft een houtkachel voor de verwarming, een zithoek en een eethoek. Achter een kast zit de warmwaterboiler.
Aan de linkerkant is een bureau met de trap naar de bovenverdieping en daarnaast een slaapkamer met badkamer met douche en toilet.De gehele benedenverdieping heeft nog de oude originele tometten vloer en wordt verwarmd met elektrische kachels.
De bovenverdieping van het woonhuis heeft boven nog een badkamer met inloopdouche, een apart toilet en 2 slaapkamers.
De keuken heeft een plafond van hout waardoor er een warme uitstraling is en bestaat uit 2 niveau’s, ook hier de oude tometten vloer, koken op gas en een wasmachine aansluiting.
De trap brengt u op de bovenverdieping waar nog een badkamer en een apart toilet is, slaapplekken en een zithoek voor de gasten van de B&B die de route de Compostela of andere wandelroute lopen.
Aan het huis vast zit een schuur voor opslag en daarnaast een apart gebouw met garage, opslagruimte, cave die onder de grond zit en een atelier met een travertin tegelvloer op de Romeinse manier gelegd met een overdekt terras.
Er is nog een klein schuurtje met een oude broodoven en als u het pad oploopt komt u bij een grote hangar en het stuk terrein van ongeveer 1 hectare achter het huis.
Voor het huis ligt de oude watermolen met zijn machines allemaal nog aanwezig die in zijn oude glorie hersteld kan worden, een bruggetje over uw eigen stukje rivier brengt u naar het stuk bos wat langs de rivier loopt. Aan de andere kant van de molen heeft u uw eigen stukje strand waar u in de zomermaanden verkoeling kan zoeken.
Een uniek stukje wat u niet veel meer vindt in een rustige natuurrijke omgeving met een stukje rivier waar u uw eigen energie kan opwekken. Ideaal voor vaste bewoning met mogelijkheid voor verhuur op een unieke plek.