Cuffy – Gerenoveerde woning met verwarmd zwembad op 1336m² grond
Charmante woning van 70m², volledig gerenoveerd in 2017. Bij binnenkomst aan de achterzijde van de woning bevindt u zich in de hal, met aan de rechterkant een schoenenkast en aan de linkerkant een deur naar het toilet met extra bergruimte.
Aan de rechterkant van de hal leidt een deur naar een tweede ruimte, L-vormig, waar zich de eetkamer bevindt met een raam dat uitkijkt op de tuin aan de achterzijde van het huis. Hier vindt u ook de open keuken, die zowel op de eetkamer als op de woonkamer uitkijkt.
De keuken, met een deur naar de voorkant van het huis, is voorzien van een gasfornuis en aansluitingen voor een vaatwasser en een wasmachine. Aansluitend bevindt zich de woonkamer, voorzien van een houtkachel en een doorgang terug naar de hal.
In het tweede deel van de hal vindt u een voorraadkast en aan de linkerkant een deur naar de badkamer, met een wastafel en een stijlvolle inloopdouche. Aan het einde van de gang leidt de rechter deur naar de eerste slaapkamer met een raam dat uitkijkt op de voortuin, terwijl de linker deur toegang geeft tot de tweede slaapkamer met een raam naar de achtertuin en ingebouwde kledingkasten.
Vanuit de buitenzijde van de woning leidt een stenen trap naar de zolder, waar een eerste ruimte van ongeveer 15m² is gerenoveerd. Vanuit deze ruimte is er toegang tot een tweede zolder gedeelte, waar de boiler zich bevindt. Dit gedeelte biedt mogelijkheden om extra woonruimte te creëren, bijvoorbeeld een chambre d’hôtes voor de verhuur. Onder de buitentrap bevindt zich een handige berging voor tuingereedschap.
Achter het huis ligt een mooi zwembad, gebouwd in 2020. Het zwembad wordt verwarmd met een warmtepomp, gereinigd met actief zuurstof en een automatische UV-lamp, en is beveiligd met een staven afdekking. Rondom het zwembad ligt een terras van larikshout, met een vrij uitzicht op de omliggende velden.
Op het perceel van 1336m² vindt u ook een kelder, ideaal voor extra opslag, met een drukvat (waterpomp) die momenteel niet wordt gebruikt. Daarnaast is er een overkapping waar ongeveer 20 kub hout kan worden opgeslagen en een garage met een extra ruimte aan de achterzijde, die momenteel wordt gebruikt als fitnessruimte. In deze ruimte bevindt zich ook de zwembadpomp.
De woning beschikt over een eigen waterput, wordt voornamelijk verwarmd met een houtkachel en heeft elektrische radiatoren in elke kamer als bijverwarming. Er is internet via glasvezel en het huis is aangesloten op de riolering.
Gelegen in een toeristische regio biedt deze woning tal van activiteiten in de buurt, zoals:
Het circuit van Magny-Cours op 20 minuten rijden, Het Parc Floral d'Apremont-sur-Allier op slechts 8 minuten, Zwemmen in de Loire bij Nevers Plage op 16 minuten, Kanoën in Cuffy of Nevers, fietstochten en wandelingen maken en nog veel meer.
Deze activiteiten maken de woning ideaal voor het opstarten van een gastenverblijf, of gewoon om zelf te genieten van de prachtige omgeving.
REF: 101011 Prijs: € 169.060